|

HOME
| ABOUT US
| CONTACT
 PRODUCTS
- Liners
- Tubes
- Milking Clusters
- Milk Buckets
- Milking Parlour Accessories
- Lids & Gasrets
- Pulsators
- Other Products & Accessories

 

1998'de Balıkesir / Turkiye'de kurulan Yıldız Tarım ve Sanayi Makinaları tüm dünyayı hedef alan tarım ve sanayi ürünleriyle iş dünyasına girmiştir.

Genç ve Dinamik ekibiyle durmaksızın Türkiye ve Dünya'da kaliteli ve güvenilir ürünleriyle hizmet veren kuruluşlardan biridir.

Müşterilerine tarım ve sanayi alanında ciddi kurumsal ve kaliteli ürün, hizmet sunmayı görev edinen firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek işlerinde ilerlemeye ihtiyaç duyan kurumlara hizmet sağlamaktadır.

Kuruluşumuzun üretmekte olduğu tarım ve sanayi makinelerinde CE işaretlemesi yaparak Avrupa normlarına uygun üretim yaptığını kanıtlamıştır. Ayrıca kuruluşumuz, ISO 9001-2000 Kalite yönetim belgesi'yle kalitede lider güçlü kuruluş olduğunu kanıtlamıştır.

Yıldız Tarım ve Sanayi Makineleri, periyodik sürelerle düzenlediği bayii toplantıları ile bayilerinin beklenti ve görüşlerini alarak en iyiyi ve kaliteli üretimi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Katıldığı yurt içi ve yurt dışı fuarlar ile ürünlerini Dünya pazarına sunmaktadır.

   

Fabrika :  Yeni Sanayi Sitesi 47. Sokak No : 8   BALIKESİR / TURKEY Şube : Yeni Sanayi Sitesi 35. Sokak No : 8   BALIKESİR / TURKEY

 

Telefon : 00 90 266 246 47 84    |    00 90 266 246 47 34 Fax : 00 90 266 246 46 71  E-mail : info@yildizplast.com

 

 
 

  web design  by İLTAWEB